01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19393dn.-20godz.-18min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Skorża: Drużyna jest mocno zdeterminowana

Skorża: Drużyna jest mocno zdeterminowana

Już dziś lechi­ci zmierzą się w Górnikiem Łęcz­na. Jesi­enne spotkanie, roz­gry­wane na INEA Sta­dion­ie zakończyło się zwycięst­wem 1:0. Bramkę na wagę trzech punk­tów zdobył Muhamed Keita.

- Słabo zagral­iśmy poprzed­ni mecz z Górnikiem, nato­mi­ast oni byli wtedy w bard­zo dobrej dys­pozy­cji. Górnik nie jest drużyną, która gra brzy­d­ko, cho­ci­aż wyni­ki tego nie pokazu­ją. Musimy pokazać, że bard­zo chce­my wygrać. Jesienią jest bard­zo łat­wo wygrać z taki­mi właśnie druży­na­mi, a wios­ną wal­czą one o życia. Taka sytu­ac­ja wyma­ga bard­zo moc­nej deter­mi­nacji. Myślę, ze druży­na będzie myślała o trzech punk­tach i będzie to widać na boisku – mówił na przed­mec­zowej kon­fer­encji tren­er Sko­rża. – Nie mamy mar­gin­e­su błę­du, tabela pokazu­je, że wszyscy są blisko. Musze powiedzieć, że do wal­ki o mis­trza włączą się inne zespoły niż Lech i Legia. Jedziemy do Łęcznej, żeby dopisać trzy kole­jne punk­ty.

Do koń­ca rundy zasad­niczej zostały trzy spotka­nia, w tym dwa na wyjeździe. Wszyscy wiedzą, jak Kole­jorz radzi sobie na obcych sta­dionach – Każ­da druży­na będzie trud­ną przeszkodą, trze­ba będzie wznieść się na wyżyny. Mamy umiejęt­noś­ci, będziemy starali się to wszys­tko zre­al­i­zować. Sku­pi­amy się tylko na Łęcznej, resz­ta prze­ci­wników jest na dal­szym planie.

Lech mógł już w poprzed­niej kole­jce wskoczyć na fotel lid­era, jed­nak nie wyko­rzys­tał potknię­cia warsza­wskiej Legii. Dziś Wojskowi zmierzą się z robią­cym wios­ną furorę, byd­goskim Zaw­iszą – Za mojej kadencji Lech jeszcze nie był na pier­wszym miejs­cu, poza kilku­godzin­ny­mi epi­zo­da­mi. Trud­no powiedzieć, jak Lech się będzie czuł w roli lid­era. Najważniejsze jed­nak odnieść zwycięst­wo w drugim z rzę­du meczem wyjaz­dowym – przyznaje.

Lechi­ci cały czas mają szan­sę na zdoby­cie pod­wójnej korony, ale musza wyko­rzysty­wać szanse, jakie dosta­je od swoich rywali – Na pewno byliśmy rozczarowani, że mecz z Koroną nam nie wyszedł. Jesteśmy w takim momen­cie, że staramy się budować atmos­ferę. Chce­my, by te dziesięć meczów udało się wygrać. Druży­na jest moc­no zde­ter­mi­nowana, każdy w szat­ni chce zdobyć Puchar Pol­s­ki i mistrza.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.