01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.13godz.56min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Teodorczyk zadebiutuje już jutro?

teodorczyk łukaszW poniedzi­ałek do Lecha Poz­nań trafił Łukasz Teodor­czyk. Piłkarz mogą­cy wys­tępować na pozy­cji napast­ni­ka nie zagrał w “Kole­jorzu” żad­nego sparingu, ale niewyk­luc­zone, że już w niedzielę zade­bi­u­tu­je w meczu  Ruchem.

- Fakt, że trenuj z nami od początku tygod­nia nieco kom­p­liku­je sytu­ację. Trud­niej jest wprowadz­ić takiego zawod­ni­ka do zespołu od gracza, który zagrał w sparingach. Łukasz przyszedł do nas po przepra­cow­a­niu okre­su przy­go­towaw­czego z Polonią, jest dobrze przy­go­towany do gry. To jed­nak typ zawod­ni­ka, który potrafi szy­bko zaadop­tować się do zespołu. Wierzę, że tak też będzie - mówi Mar­iusz Rumak.

Szkole­niowiec Lecha nie wyk­lucza, że trans­fer Teodor­czy­ka spowodu­je zmi­anę sposóbu gry. - Gra dwoma napast­ni­ka, to jed­na z kon­cepcji. Nie wyk­luczam zmi­any sys­te­mu. Być może zagramy dwójką napast­ników. Mamy przy­go­towanych kil­ka wari­antów gry ofen­sy­wnej. Mogę jed­nak zapewnić, że nie zamierza­my grać jed­nym napast­nikiem. Cza­sa­mi na boisku moż­na odnieść wraże­nie, że gramy jed­nym, ale nie zamierza­my celowo tak wychodz­ić na boisko — dodaje.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.