11.02.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Wisła Płock vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.6godz.17min.
13.80 X3.50 21.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Teodorczyk zadebiutuje już jutro?

teodorczyk łukaszW poniedzi­ałek do Lecha Poz­nań trafił Łukasz Teodor­czyk. Piłkarz mogą­cy wys­tępować na pozy­cji napast­ni­ka nie zagrał w “Kole­jorzu” żad­nego sparingu, ale niewyk­luc­zone, że już w niedzielę zade­bi­u­tu­je w meczu  Ruchem.

- Fakt, że trenuj z nami od początku tygod­nia nieco kom­p­liku­je sytu­ację. Trud­niej jest wprowadz­ić takiego zawod­ni­ka do zespołu od gracza, który zagrał w sparingach. Łukasz przyszedł do nas po przepra­cow­a­niu okre­su przy­go­towaw­czego z Polonią, jest dobrze przy­go­towany do gry. To jed­nak typ zawod­ni­ka, który potrafi szy­bko zaadop­tować się do zespołu. Wierzę, że tak też będzie - mówi Mar­iusz Rumak.

Szkole­niowiec Lecha nie wyk­lucza, że trans­fer Teodor­czy­ka spowodu­je zmi­anę sposóbu gry. - Gra dwoma napast­ni­ka, to jed­na z kon­cepcji. Nie wyk­luczam zmi­any sys­te­mu. Być może zagramy dwójką napast­ników. Mamy przy­go­towanych kil­ka wari­antów gry ofen­sy­wnej. Mogę jed­nak zapewnić, że nie zamierza­my grać jed­nym napast­nikiem. Cza­sa­mi na boisku moż­na odnieść wraże­nie, że gramy jed­nym, ale nie zamierza­my celowo tak wychodz­ić na boisko — dodaje.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.