01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19393dn.-20godz.-47min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trałka: Kibice wiedzą, jaki mam do nich stosunek

Trałka: Kibice wiedzą, jaki mam do nich stosunek

Kap­i­tan poz­nańskiego Lecha dru­gi raz z rzę­du wys­tąpi w finale Pucharu Pol­s­ki. – Cała otocz­ka finału zawsze pozosta­je w pamię­ci – przyz­na­je Łukasz Trałka.

Dziś rano przed wyjaz­dem do Warsza­wy lechi­ci spotkali się z kibi­ca­mi i doszło do nieprzy­jem­nego zajś­cia między Trałką, a jed­nym z kibiców – To wyszło spon­tan­icznie, ale wiem, że moja reakc­ja była za moc­na. Roz­maw­iałem przez tele­fon, chlap­nąłem głupotę, a to nie było potrzeb­ne szczegól­nie przed finałem. Nie wiem kto to był, do kogo to powiedzi­ałem. Nier­az się chlap­nie coś głupiego. Chęt­nie się spotkam z tymi osoba­mi po finale Pucharu Pol­s­ki, to sobie wszys­tko wyjaśn­imy. Nie muszę tłu­maczyć sto­sunku do kibiców, oni mnie zna­ją nie od dziś, nie tylko z boiska. Wiedzą, jaki mam do nich sto­sunek. Pod tym wzglę­dem nie mamy sobie nic do wyjaśnienia. W imie­niu całej drużyny dzięku­je­my kibi­com za przyjś­cie dziś rano na sta­dion – wytłu­maczył piłkarz.

W tym sezonie lechi­ci z Legią mierzyli się już czterokrot­nie, ale jutrze­jsze spotkanie należy do wyjątkowych, bo codzi­en­nie nie gra się w finale Pucharu Pol­s­ki. Równo rok temu w finale 2:1 tri­um­fowała Legia, wygry­wa­jąc z Kole­jorzem – Jeśli chodzi o motywację wtedy i dziś, to więk­szej motywacji nie da się mieć. Nie myślę co było i co będzie. Decy­du­je jed­no spotkanie, jest to mecz o tro­feum, który zawsze budzi emoc­je przy 15–20 tysią­cach naszych kibiców. Takie mecze zosta­ją w pamię­ci. Po to gral­iśmy tyle meczów, by ter­az zagrać w finale. Chcę po pros­tu wygrać Puchar i wró­cić z nim do Poz­na­nia – doda­je Trałka.

Dla wielu piłkarzy wys­tęp na Sta­dion­ie Nar­o­dowym jest czymś niezwykłym. Część z nich zagra w Warsza­w­ie dru­gi raz z rzę­du. – Nie gramy tu częs­to, dla mnie to jest dru­gi raz w życiu. Będzie czuć rangę tego meczu, adren­a­l­inę. Gdy­by 5–10 lat temu zapy­tano mnie, gdzie chcę grać, to powiedzi­ałbym, że na Sta­dion­ie Narodowym.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.