27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
54dn.7godz.58min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po meczu Legia-Lech

Trenerski dwugłos po meczu Legia-Lech

Zaprasza­my do zapoz­na­nia się z treś­cią kon­fer­encji pra­sowej po meczu Legii Warsza­wa z Lechem Poz­nań. Kole­jorz pokon­ał wicemistrzów Pol­s­ki 1:0 po bram­ce Kaspra Hamalainena. 

Jan Urban (Lech Poz­nań) — Wyda­ję mi się że zobaczyliśmy jak na pol­ską ligę dobry hit kole­j­ki, było dużo sytu­acji ciekawych, na Legii ciężko stworzyć sobie dużo sytu­acji. Nie czu­ję żad­nej satys­fakcji, że ograłem Legię. Na Łazienkowską będę zawsze wracał z wielką przy­jem­noś­cią, bo ten klub mi wiele dał. Po tej wygranej, może zawod­ni­cy w końcu uwierzą, że umieją grać w piłkę. Myślimy o pier­wszej ósem­ce, a mamy prob­le­my z tym żeby znaleźć się w stre­fie bez­piecznej. Ja w tej chwili poz­na­ję drużynę z bliska, mieliśmy pier­wsze spotkanie z Ruchem, przed którym druży­na dobrze wyglą­dała psy­chicznie i fizy­cznie. Wyobrażam sobie, co zawod­ni­cy wtedy czuli, gdy stra­cili bramkę w 40 sekundzie. Jestem wyrozu­mi­ały i nie wiem konkret­nie, co dało impuls zawod­nikom. Zaczy­nam wiedzieć, że druży­na zaczy­na się odradzać. Zobaczymy jak dłu­go to potr­wa, potrze­bu­je­my bard­zo długiej passy żeby znaleźć się w pier­wszej ósem­ce. Musimy wygry­wać. Nie chcę wyróż­ni­ać osob­no zawod­ników, w tym momen­cie trze­ba wyróżnić całą drużynę. Gral­iśmy kon­sek­went­nie w obronie i przy­czyniło się to do zwycięst­wa z Fiorentiną i Legią.

Stanis­law Czer­czesow (Legia Warsza­wa) —  Rezul­tat jest jas­ny. Była wspani­ała atmos­fera. Nie wyko­rzys­tal­iśmy licznych sytu­acji, których mieliśmy. Pił­ka noż­na to dyscy­plina, gdzie trze­ba strze­lać bram­ki. Nie mam żad­nych zażaleń do swoich zawod­ników. Chci­ałbym, aby po stałych frag­men­tach były strza­ły na bramkę, kil­ka razy udało nam się wygrać poje­dyn­ki główkowe. Wyda­je mi się, że sytu­acji bramkowych mieliśmy więcej niż w ostat­nich dwóch meczach. W pier­wszej i drugiej częś­ci spotka­nia mieliśmy nie­zlic­zone ata­ki. W porów­na­niu z poprzed­nim meczem dużo lep­iej roz­gry­wal­iśmy akc­je pozycyjne.

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Miedź Legnica - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

27/01/2023 / 18:00

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.