Dudka: Czekam na swoją szansę

Dar­iusz Dud­ka wys­tępował już w Lidze Mis­trzów, ale nie udało mu się tego dokon­ać z pol­skim klubem. Ter­az ma jed­nak na to szanse – Zobaczymy jak to będzie, pier­wsze stra­cie już we wtorek. Mam nadzieję, że przy­wieziemy dobry rezul­tat i będziemy nadal w grze – mówił po meczu z Legią.

We wczo­ra­jszym spotka­niu doświad­c­zony piłkarz zagrał pięt­naś­cie min­ut, zmieni­a­jąc Daw­i­da Kow­nack­iego – To ile zagrałem, to decyz­ja tren­era. Mamy sil­ną, wyrów­naną kadrę i pokaza­l­iśmy to w tym meczu. Były dobre zmi­any, dobrze to wyglą­dało i to na pewno cieszy.

Lech całkowicie kon­trolował star­cie z warsza­w­iaka­mi i po pół godzinie gry prowadz­ił już 2:0 – Do dwudzi­estej min­u­ty Legia nie podeszła pod nasze pole karne, ale później mecz się wyrów­nał i my byliśmy częś­ciej przy piłce i mieliśmy więcej sytu­acji – twierdzi Dud­ka.

Kole­jorza w najbliższym cza­sie czeka bard­zo duża licz­na spotkań i decy­du­jąc może być dłu­gość ław­ki rez­er­wowych – Kadra jest wyrów­nana roz­maw­iałem z trenerem. Jest dużo meczów do gra­nia, ja jestem do dys­pozy­cji tren­era, czekam na szan­sę i na pewno ją wyko­rzys­tam.

Na pier­wszym meczu sezonu 2015/2016 lechitów wspier­ał kom­plet kibiców na INEA Sta­dion­ie – Bard­zo fajne wydarze­nie, było pon­ad 40 tys. kibiców. Tym bardziej, że wygral­iśmy, a to spraw­ia nam dużo radoś­ci — kończy.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress