Rumak: Wisła jeśli się obudzi może być groźna

- W meczu z Jagiel­lonią zabrakło nam par­cia na bramkę, chę­ci strze­le­nia gola. Nie widzi­ałem na boisku przeko­na­nia, że chce­my punk­tować. Mam nadzieję, że to się zmieni w piątek – mówi przed meczem z Wisłą Mar­iusz Rumak.

- Wisła miała i ma swo­je prob­le­my, ale jed­nego nie moż­na jej ode­brać. Mają dobrych zawod­ników z ofen­sy­wie, którzy potrafią kre­ować grę i nap­suć dużo krwi. My chce­my zro­bić to samo i liczę na to, że to my nap­su­je­my krwi Wiśle – mówi tren­er.

- Miejsce, które zaj­mu­je Wisła nie odzwier­cied­la jej potenc­jału. Jeśli się obudzą, to mogą być groźni i nawet powal­czyć jeszcze o tytuł. Żeby się obudz­ić, trze­ba zapunk­tować w kilku meczach, a nie tylko w spotka­niu z Wisłą – uważa szkole­niowiec.

- Spodziewamy się wszys­tkiego w tym meczu. Wisła może wyjść wysoko jak to ostat­nio robiła, może się cofnąć, jak zagrały z nami Lechia i Jagiel­lonia. Może być tak, że oby­d­wa zespoły zagra­ją wysokim pressingiem. Nieza­leżnie od tego musimy staw­ić im czoła – pod­kreśla Rumak.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress