27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
49dn.14godz.8min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Koleżko Teodorczyk, nie jest dobrze!

teodorczyk-rumak-rutkowski-transferMało kto, gdy przy­chodzi do klubu, ma tak dobrą prasę jak Łukasz Teodor­czyk. Z mało kim wiązane są tak duże nadzieje, bo w końcu Lech szu­ka i potrze­bu­je napast­ni­ka. I po trze­cie mało kto w prze­ciągu kilku miesię­cy zaprzepaszcza to, co ma, czyli niesamowite wspar­cie ze wszys­t­kich stron.

Mamy jed­nak w Poz­na­niu chłopa­ka, który tego dokon­ał. Nikt źle mu nie życzy, bo niko­mu nikt nie chce źle dla Lecha, to jasne. Ale gdy zawod­nik mojego klubu jest wyg­wiz­dy­wany w trak­cie spotka­nia przez swoich kibiców, to syg­nał, że coś jest nie tak.

Kończ Waść, wsty­du oszczędź!

Moż­na zrozu­mieć tłu­macze­nie, że nie jest przy­go­towany do rundy, bo kon­tuz­ja, nieprzepra­cow­any okres przy­go­towaw­czy z nowym klubem i potrze­bu­je trochę cza­su. No, ale jed­nak jest pewien prob­lem. Bo sytu­ac­ja sam na sam, wys­taw­iona pił­ka na setkę — tego typu sytu­acje grac musi wyko­rzys­tać bez wzglę­du na wszys­tkie okoliczności.

Przed rok­iem podob­ny prob­lem mieliśmy z Bar­tosze Ślusarskim. Też był wyg­wiz­dy­wano. Chłopak miał pecha, nie układało mu się, wymagano od niego sporo, ale nie mógł trafić do siat­ki. W podob­nej sytu­acji jest dzisi­aj Łukasz Teodor­czyk. Jest jed­nak różni­ca. Ten pier­wszy potrafił przyz­nać się do błę­du, stanąć po meczu i powiedzieć “Nie trafiłem, a powinienem. Przepraszam.”. Ten dru­gi powie raczej: “Czego ode mnie chce­cie? No prze­cież staram się, ale nie wychodzi. Zresztą już w Lechu trafiłem, więc odczep­cie się”.

Czekam na przeła­manie się “Teo” w lidze. Dlaczego? Dlat­ego, że zależy mi na Lechu i chcę dla niego jak najlepiej. A jeśli on zacznie strze­lać, to Lech będzie zdoby­wał gole, a to zawsze cieszy. Jed­nak jeśli pomyśle sobie o tym, czy ten chłopak zasłużył, to widzę, że nie. Może jego pode­jś­cie się zmieni, ale na tę chwilę — panie tren­erze, ten gość nie zasługu­je na to, żeby w meczu usiąść na ławce.

Dzisi­aj nieste­ty Teodor­czykowi bliżej do Ubi­pari­pa niż Lewandowskiego czy Rud­nevsa. Z tą różnicą, że Vojo zależy!

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Miedź Legnica - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

27/01/2023 / 18:00

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.