01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19391dn.-24godz.-40min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kto zostanie mistrzem Polski w piłce nożnej w sezonie 2021/2022?

Kto zostanie mistrzem Polski w piłce nożnej w sezonie 2021/2022?

Już 4 II 2022r., powrócą po prz­er­wie zimowej roz­gry­w­ki PKO BP Ekstrak­lasy. W pier­wszym meczu, roze­granym w Niecieczy naprze­ci­wko siebie staną zespoły miejs­cowego Bruk- Betu oraz biało­s­tock­iej Jagiel­lonii. Z racji fak­tu, że u wielu oper­a­torów zakładów wza­jem­nych pojaw­iły się atrak­cyjne bonusy, warto zawrzeć typy na ekstrak­lasę.

Która drużyna faworytem do tytułu mistrzów Polski?

Tabela PKO BP Ekstrak­lasy rysu­je się w ten sposób, że o mis­trza biją się jeszcze cztery zespoły. Zde­cy­dowanym fawory­tem jest co praw­da Lech Poz­nań, jed­nak nie na tyle wielkim, by już ter­az przyz­nawać tej drużynie mis­tr­zost­wo. Por­tow­cy mogą sobie wiele zarzu­cać, dwa mecze przed prz­er­wą zimową zremisowali, bolesna jest zwłaszcza stra­ta punk­tów w Zabrzu, gdzie to miejs­cowy Górnik wyrów­nał na 2:2 pod sam koniec spotka­nia. W spotka­niu z Wartą, Poz­na­ni­a­cy mieli znaczną przewagę, jed­nak gola zdobyli pod sam koniec meczu. W Szczecinie bard­zo chcą zdobyć tytuł, cza­sa­mi wyda­je się, że pres­ja jest nazbyt obciąża­ją­ca, był­by to ich pier­wszy taki laur w his­torii. Ciekaw­ie zapowia­da się również wal­ka o europe­jskie puchary, Lechia Gdańsk raczej tytułu nie zdobędzie, jed­nak przy dobrej grze drużyny, europe­jskie puchary są jak najbardziej w zasięgu. Gdańszczanie bard­zo dobrze prezen­towali się w sparingach, gdzie pokon­ali rumuńskie Boto­sani oraz moc­ny rosyjs­ki zespół Akhmat Grozny.

Zapowiedź rozgrywek

Mecz zapowia­da się jako wyrów­nany, gdyż właś­ci­ciel miejs­cowych zde­ter­mi­nowany jest by utrzy­mać ligowy byt. Tego samego dnia w Lubinie, dojdzie do poje­dynku KGHM Zagłębia ze stołeczną Legią. Fawory­tem spotka­nia będą Wojskowi, jed­nakże ich tri­umf może spowodować, że Miedziowi zna­jdą się bard­zo blisko stre­fy spad­kowej. Lubini­an­ie oraz Warsza­w­ian­ie gra­ją zde­cy­dowanie poniżej możli­woś­ci, jed­nakże Legia jest w tej dobrej sytu­acji, że zachowała szanse na grę w europe­js­kich pucharach, poprzez Puchar Pol­s­ki.

typy na ekstraklase

Fot. Piotr Wytrazek / shutterstock.com

Walka o utrzymanie w lidzę

Ciekaw­ie zapowia­da się też wal­ka o utrzy­manie w lidze, w którą wmieszana jest stołecz­na Legia. Wojskowi wszys­tko co złe, wyda­ją się mieć już za sobą, doskonale grali w sparingach, w których z dobrej strony pokazy­wał się Szy­mon Wło­dar­czyk, który jest nadzieją na lep­sze jutro pol­skiej pił­ki, jeśli ma geny po ojcu, Piotrze, chłopak ten sprawi nam wszys­tkim jeszcze sporo radoś­ci. Mecze PKO BP Ekstrak­lasy moż­na oglą­dać na kanałach z grupy Canal + oraz TVP, jak też u czołowych legal­nie dzi­ała­ja­cych w Polsce oper­a­torów zakładów wzajemnych.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok

PKO BP Ekstraklasa

04/02/2023 / 01:00

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.