07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.22godz.33min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

LechNews.pl Puchar Ligi Kiboli: Sekcja Winogrady nagrodzona

Pod­czas wczo­ra­jszej imprezy kończącej trze­cią edy­cję Ligi Kiboli wręczyliśmy LechNews.pl Puchar Ligi Kiboli za najlep­szą oprawę w 2011 roku. Zwycięzcą po ciekawej rywal­iza­cji z Sekcją Stare Mias­to okaza­ła się Sekc­ja Wino­grady, którą ode­brał jej przedstawiciel.

- To najbardziej wartoś­ciowa nagro­da jaką dzisi­aj wręczam – mówił Kli­ma, który pomógł orga­ni­za­torom roz­dań nagrody. - Wszys­tkim biorą­cym udzi­ał w Lidze Kiboli grat­u­lu­ję i życzę dobrej zabawy — dodał na zakończenie.

Przy­pom­ni­jmy, że LechNews.pl Puchar Ligi Kiboli to nagro­da prze­chod­nia za najlep­szą oprawę zaprezen­towaną pod­czas roz­gry­wek Kibol­skiej Ligi Kole­jorza. Nie mamy zami­aru poprzes­tać na jed­nej edy­cji i planu­je­my już kole­jne, a ekipa której uda się zdobyć w tym roku wygrać puchar za Oprawę Roku zna­jdzie swo­je miejsce na tro­feum należą­cym w tej chwili do Sekcji Wino­grady. Liczymy na to, że drużyny biorące udzi­ał w Lidze Kiboli ułatwią nam swoi­mi efek­towny­mi oprawa­mi orga­ni­za­cję tej kategorii.

 

Jeszcze raz grat­u­lu­je­my zwycięzcom!

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.