06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.14godz.53min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Oceniamy lechitów za mecz z Zagłębiem. Kasper, dziękujemy!

Oceniamy lechitów za mecz z Zagłębiem. Kasper, dziękujemy!

Kole­jorz nabiera rozpę­du. I to dosłown­ie. Piłkarze mis­trza Pol­s­ki wygrali kole­jne spotkanie ligowe. Zaprasza­my do zapoz­na­nia się z oce­na­mi za mecz z Zagłę­biem Lubin. 

Jas­min Burić (6) — boś­ni­ac­ki bramkarz kil­ka razy ratował swój zespół przed utratą bram­ki. Przed doskon­ałą szan­są na poko­nanie golkipera stanęli Papadop­u­lus oraz Piątek, jed­nak “Jasiu” nie dał żad­nych szans Miedziowym.

Tomasz Kędzio­ra (5) — miał kil­ka nieu­danych zagrań, jed­nak swój udzi­ał zal­iczył przy bram­ce Hamalaine­na. Bez więk­szych i poważniejszych wpadek w defensywie.

Paulus Ara­ju­uri (6) — fińs­ki stop­er kole­jny raz zagrał bard­zo dobre spotkanie. Obroń­ca Kole­jorza od kilku meczów nie zawodzi i jest ciężkim prze­ci­wnikiem dla ofen­sy­wnych rywali. Popełnił jeden błąd, po którym Papadop­u­lus mógł zagroz­ić bram­ce mis­trza Polski.

Marcin Kamińs­ki (6) — podob­nie jak cała poz­nańs­ka defen­sy­wa jest w dobrej dys­pozy­cji. Rywale nie mieli z nim żąd­nych szans, przeci­nał więk­szość ataków. Podob­nie jak Ara­ju­uri zal­iczył jeden błąd, który mógł kosz­tować lechitów utratą bram­ki, lecz atak Piąt­ka wybronił Burić.

Tamas Kadar (6) — być może w końcu przekona się do lewej obrony, bo roze­grał przyz­woite zawody. Nie moż­na mu wiele zarzu­cić, jest pewnym punk­tem w drużynie tren­era Urbana.

Łukasz Trał­ka (7) — kap­i­tan Kole­jorza w środ­ku był nie do prze­jś­cia. Agresy­wny, skuteczny w swoich zagraniach.

Abdul Tet­teh (6) — podob­nie jak Trał­ka był pewnym punk­tem w środ­ku pola. Miał udane inter­wenc­je w obronie, kil­ka razy przeci­nał groźne zagra­nia zawod­ników Miedziowych.

Szy­mon Pawłows­ki (7) — mógł pod koniec pier­wszej połowy wpisać się na listę strzel­ców, jed­nak chy­bił. Bard­zo dobrze spisał się na prawym skrzy­dle, niety­powej dla niego pozy­cji. W 64. min­u­cie gry pokon­ał bramkarza goś­ci, pewnym uderze­niem pod­wyższył wynik Kolejorza.

Karol Linet­ty (4) — nie były to udane zawody dla reprezen­tan­ta Pol­s­ki. Linet­ty mógł już w pier­wszej połowie mógł ustaw­ić wynik dla Kole­jorza, jed­nak uderzał niecel­nie albo nieskutecznie podawał do kolegów. Popeł­ni­ał proste błędy.

Bar­ry Dou­glas (4) — nie odnalazł się na lewej pomo­cy. Pier­wsze min­u­ty w wyko­na­niu Szko­ta były dobre, jed­nak im bliżej koń­ca połowy, tym zawod­nik spisy­wał się sła­biej. Tren­er Urban postanow­ił zmienić go przerwie.

Kasper Hamalainen (8) — to był pożeg­nal­ny mecz dla Fina w Niebiesko-Białych barwach. Hamalainen udowod­nił, że był wartoś­ciową postacią dla Kole­jorza. Strzelił piękną bramkę. Grał bard­zo dobrze w ofen­sy­wie. Dodatkowo zal­iczył asys­tę przy golu Pawłowskiego.

Darko Jevtić (4) — po zmie­nie­niu Dou­glasa miał dać więcej drużynie w ofen­sy­wie, jed­nak pier­wsze min­u­ty tego nie zwias­towały. To był równy mecz Szwa­j­cara, ale bez więk­szej historii.

Daw­id Kow­nac­ki — grał zbyt krótko, aby ocenić.

Maciej Gajos — grał zbyt krótko, aby ocenić. .

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.