27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
0dn.7godz.31min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Ruszyło LechTV. Dla redakcji będzie to wyzwanie

Ruszyło LechTV. Dla redakcji będzie to wyzwanie

Wczo­raj swo­ją ofic­jal­ną pre­mierę miała telewiz­ja klubowa LechTV. W zasadzie to było jej drugie otwar­cie, ponieważ w maju 2007 roku ta telewiz­ja rozpoczęła swo­ją dzi­ałal­ność w sieci. Ter­az w telewiz­jach kablowych.

O pro­duk­cie już pewnie wiecie sporo, jeśli tem­atem się intere­sowal­iś­cie. 14 godzin dzi­en­nie, w tym godz­i­na nowego mate­ri­ału. Pier­wszy zespół, old­bo­je, rez­er­wy, trochę his­torii i publicystyki.

Dziś jed­nak nie o tym.

LechTV to spore wyzwanie. Bo o ile w Internecie była to kwes­t­ia przy­go­towa­nia mate­ri­ału i jego opub­likowa­nia, to w przy­pad­ku telewiz­ji kablowej pod­ję­to odważną decyzję codzi­en­nej o prezen­tacji godziny świeżego mate­ri­ału. Wbrew pozorom to sporo, biorąc pod uwagę skład per­son­al­ny LechTV, nad którą obec­nie pracu­ją trzy oso­by, nie wlicza­jąc w to oper­a­torów kamery.

Mate­ri­ału jest sporo, bo nie trze­ba się kon­cen­trować tylko na pier­wszym zes­pole. Do tego są drużyny juniorskie, ale i boga­ta 90-let­nia his­to­ria tego klubu. Napisano już sporo o Lechu, ale nadal moż­na bard­zo dużo powiedzieć i pokazać, szczegól­nie młode­mu odbior­cy, dla którego mate­ri­ał wideo jest znacznie atrak­cyjniejszy niż książka.

Zresztą nawet mecze archi­walne, to kopal­nia tem­atów. Weźmy spotkanie Lecha z FC Barceloną, które moż­na obro­bić na kil­ka sposobów. Raz moż­na do stu­dia zaprosić Dami­ana Łukasi­ka, dru­gi raz Bogusława Pachel­skiego, a trze­ci Ryszar­da Jankowskiego. I tak otrzy­mu­je­my trzy niezwyk­le intere­su­jące mate­ri­ału ze wspom­nieni­a­mi piłkarzy. Nie trze­ba tego puszczać sie­dem razy w tygod­niu, ale raz na pół roku, ewen­tu­al­nie z jed­ną powtórką w tygod­niu po pre­mierze, a kole­jny­mi dopiero po kilku miesią­cach. Wspom­nień ze słyn­nych meczów Lecha, moż­na zro­bić na pęczki.

Nie twierdzę, że redakc­ja LechTV nie ma pomysłów na real­iza­cję mate­ri­ału, bo tych jest mnóst­wo. Zas­tanaw­iam się tylko czy trzy godziny, to wystar­cza­ją­ca licz­ba osób, która może przy­go­tować telewi­ję na wysokim poziomie.

Redakcji życzymy powodzenia. Wierzymy, że są wstanie przy­go­tować ciekawy pro­dukt, którego rozwój będziemy z zain­tere­sowaniem obserwować.

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Miedź Legnica - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

27/01/2023 / 18:00

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.