02.06.2023, g. 02:30
NBA
Denver Nuggets vs Miami Heat
Do meczu pozostało:
0dn.23godz.8min.
11.12 X16.00 28.60 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Skorża: Dla nas sezon zaczyna się od nowa

Skorża: Dla nas sezon zaczyna się od nowa

Druży­na Mis­trza Pol­s­ki wraca do gry po dwu­ty­god­niowej prz­er­wie, z czego cieszy się Maciej Sko­rża – Jestem po raz pier­wszy w takiej sytu­acji, że gramy tyle meczów w krótkim cza­sie. Czekaliśmy na tę prz­er­wę od dłuższego cza­su, było nam to potrzeb­ne. Sporo piłkarzy roze­grało mecze w reprezen­tac­jach, więc pozostali w ryt­mie mec­zowym. Spodziewam się dużej poprawy jakoś­ci gry, a przede wszys­tkim wyników – mówił na przed­mec­zowej kon­fer­encji opiekun lechitów.

Przed sezonem nikt by się nie spodziewał, że mecz między Lechem, a Podbeskidziem będzie spotkaniem sąsi­adów z dol­nej częś­ci tabeli – Do każdego rywala pod­chodz­imy z sza­cunkiem. Nie ma słabych drużyn w Ekstrak­lasie. Czy będzie to Podbeskidzie, czy inna druży­na, musimy wygrać. Pier­wszy raz mogę powiedzieć, że wys­taw­imy opty­mal­ny skład, nie ma kalku­lacji pod kątem czwartkowego meczu. Liczę, że to będzie punkt zwrot­ny w roz­gry­wkach ligowych.

Kogo na pewno nie zobaczymy jutro na boisku? — Darko wciąż trenu­je indy­wid­u­al­nie, Marcin Robak także, więc ich wys­tęp w jutrze­jszym meczu jest wyk­luc­zony. Jest też kilku piłkarzy po infekc­jach i decyz­ja zostanie pod­ję­ta jutro rano – doda­je trener.

Czy Lech odbi­je się od dna i wresz­cie wywal­czy kom­plet punk­tów na boiskach Ekstrak­lasy? – Moim zdaniem to, co pokaza­l­iśmy do tej pory w lidze, nie jest adek­watne do naszej klasy i umiejęt­noś­ci. Przeszłość odci­namy grubą kreską, od jutra sezon zaczy­na się dla nas na nowo. Zaczniemy gonić czołówkę i wszys­tko wró­ci na swo­je miejsce – zapewnia.

Szanse na debi­ut w barwach Kole­jorza otrzy­ma z pewnoś­cią Maciej Gajos – Cieszę się z tego trans­feru. Czy Maciej zagra od pier­wszej min­u­ty? Nie wiem, bo dość krótko z nami trenuje.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.