31.05.2023, g. 18:45
Eredivisie
Breda vs Emmen
Do meczu pozostało:
1dn.4godz.38min.
13.00 X3.75 22.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Szybki i zdrowy lunch do pracy

Szybki i zdrowy lunch do pracy

Niejed­nokrot­nie zas­tanaw­iałaś się nad tym, co oprócz kanapek możesz brać do pra­cy? I choć wiesz, ze chleb jest ważnym skład­nikiem w Two­jej diecie, masz na jak­iś czas dość wari­acji na jego tem­at. Nic dzi­wnego – sma­ki trze­ba sobie uroz­maicać, dlat­ego dzisi­aj spec­jal­nie z myślą o osobach takich jak Ty przy­go­towal­iśmy dla Ciebie mate­ri­ał, w którym pod­powiemy, co warto zabier­ać do pra­cy na lunch, by był on nie tylko smaczny, ale przede wszys­tkim poży­wny i bogaty w różne skład­ni­ki odży­w­cze. Jeśli zależy Ci na smukłej syl­wetce, zaprasza­my Cię do lektury!

Owoce i inne witaminy
Każdy posiłek powinien składać się przy­na­jm­niej w częś­ci z warzyw lub owoców. Robiąc zakupy na zdrowy lunch do pra­cy nie zapom­i­naj zatem o tym, by znalazł się w nim przy­na­jm­niej jeden owoc. Nie musi być to oczy­wiś­cie zawsze jabłko czy banan! Uroz­maicaj sobie dietę i (jeśli masz więcej cza­su z rana) przy­go­towuj sobie owocowe sałat­ki z mio­dem, jogurtem i otręba­mi lub świeżo wyciskane soki owocowo-warzy­wne. To świetne rozwiązanie, które z całą pewnoś­cią pobudzi Cię do pra­cy i doda dodatkowej energii bez koniecznoś­ci wle­wa­nia w siebie hek­tolitrów kawy z rana!
Coś do kupi­enia na wynos
Nieste­ty, nie zawsze masz czas na to, by przy­go­tować coś wiec­zorem, o poranku nawet nie wspom­i­na­jąc? Bez obaw! Z pomocą przy­chodzą Ci małe lokalne lun­chown­ie i restau­rac­je takie jak http://www.sushi-tokyo.pl/, które w swo­jej ofer­cie posi­ada­ją gotowe zestawy, które możesz zabrać ze sobą do pra­cy. To zdrowe i zbi­lan­sowane posił­ki przy­go­towywane na miejs­cu, które z całą pewnoś­cią będą lep­sze niż niezdrowe i zapy­cha­jące przekąs­ki, których pewnie pełno masz zachomikowanych w szu­fladach! Czym prędzej się ich pozbądź i roze­jrzyj w okol­i­cy za małą restau­ra­cyjką lub barem mlecznym, który w niewielkiej cenie zaofer­u­je CI pyszny domowy obiad.
Obi­ad z poprzed­niego dnia?
Zazwyczaj gotu­jesz na dwa albo trzy dni? Nic nie stoi na przeszkodzie, byś (szczegól­nie w momen­tach, gdy wiesz, że zosta­niesz w pra­cy dłużej) zabrała ze sobą do pojem­nicz­ka cho­ci­aż część tego obiadu. Masz zapewne w pra­cy służbówkę lub kuchenkę, w której możesz odgrzać sobie posiłek. To znacznie lep­sze rozwiązanie niż pra­ca na pusty żołądek, która przełoży się nie tylko na Two­je lep­sze samopoczu­cie i efek­ty­wność w pra­cy, lecz przede wszys­tkim zdrowszy wygląd spowodowany reg­u­larnym spoży­waniem pełnowartoś­ciowych posiłków. Pomyśl, jak niewiele Cię to kosz­tu­je, a jak dużo możesz mieć z tego powodu korzyści.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.