Pawłowski: Dobre wyniki budują morale zespołu

Szy­mon Pawłows­ki ustanow­ił wynik wczo­ra­jszego meczu, trafi­a­jąc do siat­ki w 86. min­u­cie. Była to dopiero trze­cie bram­ka w tym sezonie pomoc­ni­ka Kole­jorza.

- Wygral­iśmy kole­jne spotkanie, kole­jny raz nie stra­cil­iśmy gola. Zagral­iśmy dobry mecz, tylko się cieszyć, że awan­sowal­iśmy w tabeli i oby z meczu na mecz było tak dalej – przyz­nał po meczu Pawłows­ki.

Po zdoby­ciu bram­ki z rzu­tu karnego, Kole­jorz dłu­go nie mógł znaleźć dro­gi do bram­ki strzeżonej przez Radosława Cierz­ni­a­ka. Udało się to dopiero pod koniec spotka­nia – Pow­tarza­l­iśmy sobie, że ta dru­ga bram­ka jest nam potrzeb­na, by zamknąć spotkanie. Stwarza­l­iśmy sobie sytu­acje, mieliśmy kil­ka dobrych okazji, by pod­wyższyć prowadze­nie. Najważniejsze ze udało się wygrać kole­jne spotkanie.

Już w sobotę lechitów czeka następ­ne ligowe spotkanie. W Kiel­cach zmierzą się z tamte­jszą Koroną, która na punkt więcej od mis­trzów Pol­s­ki. – Dobre wyni­ki budu­ją morale zespołu, czu­je­my się pewnie, co widać w każdym kole­jnym meczu, dlat­ego jedziemy tam po trzy punk­ty – deklaru­je lechi­ta.

Nie od dziś wiado­mo, że Jan Urban rotu­je skła­dem. Pawłows­ki zagrał cały mecz w niedzielę prze­ci­wko Lechii oraz w środę z Wisłą. Czy odpocznie zatem w sobotę? – Na pewno odbędziemy roz­mowę z trenerem o tym, kto jak się czu­je i czy są jakieś urazy w zes­pole. Ja czu­ję się cały czas dobrze i jeśli zagram, to będę starał się zagrać jak najlepiej.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress