Pawłowski: Dobre wyniki budują morale zespołu

Szy­mon Pawłowski ustanow­ił wynik wczo­ra­jsze­go meczu, trafi­a­jąc do siatki w 86. min­u­cie. Była to dopiero trze­cie bramka w tym sezonie pomoc­nika Kole­jorza.

- Wygral­iśmy kole­jne spotkanie, kole­jny raz nie stra­cil­iśmy gola. Zagral­iśmy dobry mecz, tylko się cieszyć, że awan­sowal­iśmy w tabeli i oby z meczu na mecz było tak dalej – przyz­nał po meczu Pawłowski.

Po zdoby­ciu bramki z rzu­tu karne­go, Kole­jorz dłu­go nie mógł znaleźć drogi do bramki strzeżonej przez Radosława Cierz­ni­aka. Udało się to dopiero pod koniec spotka­nia – Pow­tarza­l­iśmy sobie, że ta dru­ga bramka jest nam potrzeb­na, by zamknąć spotkanie. Stwarza­l­iśmy sobie sytu­acje, mieliśmy kilka dobrych okazji, by pod­wyższyć prowadze­nie. Najważniejsze ze udało się wygrać kole­jne spotkanie.

Już w sobotę lechitów czeka następ­ne ligowe spotkanie. W Kiel­cach zmierzą się z tamte­jszą Koroną, która na punkt więcej od mis­trzów Pol­ski. – Dobre wyniki budu­ją morale zespołu, czu­je­my się pewnie, co widać w każdym kole­jnym meczu, dlat­e­go jedziemy tam po trzy punk­ty – deklaru­je lechi­ta.

Nie od dziś wiado­mo, że Jan Urban rotu­je składem. Pawłowski zagrał cały mecz w niedzielę prze­ci­wko Lechii oraz w środę z Wisłą. Czy odpocznie zatem w sobotę? – Na pewno odbędziemy roz­mowę z trenerem o tym, kto jak się czu­je i czy są jakieś urazy w zespole. Ja czu­ję się cały czas dobrze i jeśli zagram, to będę starał się zagrać jak najlepiej.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress