Wymień koszulkę Hamalainena na Kownackiego!

Już w sobotę o 20:30 na INEA Sta­dion­ie aktu­al­ny mis­trz Pol­ski — Lech Poz­nań, pode­jmie drugą drużynę ubiegłe­go sezonu — warsza­wską Legię. Biletów na to spotkanie nie ma od kilku dni! 

Na ten mecz spon­sor strate­giczny Kole­jorza — STS przy­go­tował niespodziankę dla wszys­t­kich sym­pa­tyków Lecha, którzy w swo­jej szafie posi­ada­ją koszulkę… Kaspra Hamalaine­na.

Każdy, kto przyniesie pod sta­dion trykot z nazwiskiem Fina, w stre­fie STS będzie mógł wymienić go na koszulkę Daw­ida Kow­nack­iego! Akc­ja rozpocznie się o 18:30.

Wielu osobom w Poz­na­niu nie podobała się postawa K. Hamalaine­na. Jako zaan­gażowany spon­sor, daje­my im możli­wość wymi­any koszulki byłe­go już piłkarza Lecha na trykot, mam nadzieję, przyszłej gwiazdy reprezen­tacji Pol­ski, D. Kow­nack­iego. STS akty­wnie wspiera pol­ski sport. Fir­ma nie ogranicza zaan­gażowa­nia wyłącznie do klubów sportowych czy reprezen­tacji Pol­ski w piłce nożnej. Dla nas to kibice są najważniejszą częś­cią świata sportu. Stąd zaan­gażowanie STS w liczne inic­jaty­wy prowad­zone przez kibiców lub do nich skierowane — przyz­na­je Mateusz Juroszek.

10527491_1196875556991094_1970465880311752422_n

źródło: STS

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress