01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
9dn.4godz.13min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Hamalainen: Czerpiemy przyjemność z treningów

Hamalainen: Czerpiemy przyjemność z treningów

Piłkarze Lecha od tygod­nia trenu­ją pod wodzą nowego tren­era, jed­nak ich postawa na boisku nadal przy­pom­i­na tę za cza­sów Mar­iusza Ruma­ka – To jest trud­ny czas, bo nie idzie nam zbyt dobrze i osiągamy słabe wyni­ki. W zeszłym roku przy­darzyła nam się taka sama sytu­ac­ja. Zaczęliśmy jed­nak wygry­wać i zyski­wać pewność siebie. Myślę, że musimy zro­bić to samo i wydobyć potrzeb­ną nam energię. W tym tygod­niu dużo trenowal­iśmy i jesteśmy pełni wig­oru. Każdy jest sku­pi­ony na przy­go­towa­ni­ach przed niedziel­nym meczem z Ruchem Chorzów i mam nadzieję, że będzie dobrze – powiedzi­ał po dzisiejszym treningu Kasper Hamalainen.

W swoim pier­wszym meczu tren­er Chrobak zdołał wywal­czyć jeden punkt, a jak współpracę z nim oce­nia Fin? – Kiedy zmienia się szkole­niowiec, przy­go­towa­nia również się zmieni­a­ją np. rodza­je ćwiczeń. Moż­na to nazwać czymś w rodza­ju odświeże­nia. Każdy chce się zaprezen­tować z jak z najlep­szej strony przed nowym trenerem. Takie odświeżanie cza­sem przynosi pozy­ty­wne skut­ki. Czer­piemy przy­jem­ność z tren­ingów, sku­pi­amy się na kole­jnych spotka­ni­ach – mówi Kasper

Lechi­ci nie mają łat­wo na początku sezonu. Odpad­nię­cie w Lidze Europy z półam­a­tora­mi z Islandii, a w lidze dobre mecze przeplata­ją zły­mi – Mieliśmy prob­le­my ze zdoby­waniem bramek. Oni strzelili nam gola, a my nie zdołal­iśmy nic zro­bić, to była nasza najwięk­sza bolącz­ka – naw­iązu­je do meczów ze Stjaranan. – Z Kalju zagral­iśmy dobrze strze­la­jąc trzy gole u siebie. Prze­ci­wko Stjar­nan mieliśmy prob­le­my. Grali dobrze w defen­sy­wie, a my pomi­mo okazji nie zdołal­iśmy zdobyć bram­ki. Im bliżej koń­ca, tym bardziej odczuwal­iśmy ner­wy i nie byliśmy w stanie skupić się na swo­jej grze. 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.