03.06.2023, g. 00:40
MLB
Miami Marlins vs Oakland Athletics
Do meczu pozostało:
0dn.7godz.35min.
11.58 X9.40 22.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech-Zawisza: Debiut trenera Skorży w Poznaniu

Lech-Zawisza: Debiut trenera Skorży w Poznaniu

W 9. kole­jce T‑Mobile Ekstrak­lasy Lech Poz­nań pode­jmie na włas­nym sta­dion­ie Zaw­iszę Byd­goszcz. Druży­na prowad­zona przez tren­era Ruma­ka zaj­mu­je ostat­nie miejsce w ligowej tabeli.

Kole­jorz od czterech kole­jek nie może wygrać ligowego spotka­nia. Za tym­cza­sowego tren­era Chroba­ka poz­na­ni­a­cy odnieśli trzy remisy, a debi­ut na ław­ce tren­er­skiej szkole­niow­ca Sko­rży to sła­by wys­tęp lechitów i poraż­ka w Białymstoku.

Dla tren­era Lecha będzie to debi­ut na ław­ce przed włas­ną pub­licznoś­cią, dla tren­era Ruma­ka powrót do Poz­na­nia w charak­terze gościa.

Zaw­isza nie może zal­iczyć star­tu sezonu do udanych. Byd­gos­ki klub zaj­mu­je ostat­nie miejsce w tabeli i prezen­tu­je się znacze­nie poniżej oczeki­wań. W poprzed­nim spotka­niu było widać lek­ki pro­gres, jed­nak klub z Gdańskiej uległ Wiśle Kraków 2:4 na włas­nym obiekcie.

W poprzed­nim sezonie Kole­jorz wygrał u siebie z Zaw­iszą 3:2, w Byd­goszczy w rundzie zasad­niczej był remis 2:2, zaś w grupie mis­tr­zowskiej lep­si o jed­ną bramkę okaza­li się wicemistr­zowie Pol­s­ki (1:2).

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.