02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.3godz.37min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Teodorczyk: Musimy mieć swój styl

Teodorczyk: Musimy mieć swój styl

W poniedzi­ałek Lech Poz­nań wygrał aż 6:1 z Cra­cov­ią na wyjeździe. Lechi­ci są moc­no pod­bu­dowani wysokim zwycięst­wem i liczą na sukces w sobotę.

W sobotę wiec­zorem Kole­jorz pode­jmie na włas­nym boisku Zagłę­bie Lubin. W rundzie jesi­en­nej zespoły podzieliły się punk­ta­mi. Wyso­ka wygrana z Cra­cov­ią dobrze wpłynie na podopiecznych tren­era Mar­iusza Ruma­ka? — Musimy zagrać swo­je. Nieważne z jakim prze­ci­wnikiem. Musimy mieć swój styl i chce­my ten mecz wygrać. W jakim stop­niu to jest nieważne. Nie musimy to być 6:1 czy 6:0. Najważniejsze, abyśmy zdobyli trzy punk­ty — komen­tu­je Łukasz Teodorczyk.

Cra­covia to zespół ofen­sy­wnie nastaw­iony do gry. Zagłę­bie wyda­je się być drużyną, która na tere­nie rywala gra przede wszys­tkim z kon­trataku — Cra­covia gra dosyć twardą, tech­niczną piłkę. Z  Zagłę­biem będzie zupełnie inaczej. Pode­jrze­wamy, że Zagłę­bie się cofnie i będzie czekało na kon­trata­ki — oce­nia rywala napastnik.

Łukasz Teodor­czyk jest najskuteczniejszym piłkarzem Lecha w tym sezonie. Na swoim kon­cie ma osiem bramek i jest na czwartym miejs­cu w klasy­fikacji króla strzel­ców — Ważniejsze są bram­ki, gdy będziemy wygrać 1:0 czy 2:0. Jeżeli mamy wygrać jed­ną bramką to ważne, żebyśmy wygrali. W meczu z Cra­cov­ią cieszy bram­ka, dobrze, że koledzy dokłada­ją swo­je — doda­je.

Były gracz Polonii Warsza­wa jest ostat­nio w dobrej dys­pozy­cji. Prak­ty­cznie w każdym spotka­niu strzela bram­ki dla Kole­jorza, zal­iczył udany wys­tęp w barwach biało-czer­wonych w meczu z Irlandią. Jed­nak cały zespół Kole­jorza wyda­je się być moc­niejszy, sta­bil­niejszy. Tri­umf nad Górnikiem 3:!, wygrana z Ruchem 4:2, okaza­łe zwycięst­wo nad Cra­cov­ią. For­ma poz­na­ni­aków jest na wysokim poziomie? — Okaże się w sobotę, czy for­ma poszła do góry. Wygral­iśmy trzy mecze,  będziemy chcieli wygrać czwarte spotkanie– kończy reprezen­tant Polski.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.