06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.14godz.25min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Urodzinowe życzenia dla mistrza Polski

Urodzinowe życzenia dla mistrza Polski

W przyszłą sobotę nie tylko będziemy kibi­cow­ać Lechowi w star­ciu z Legią, ale razem z nim świę­tować jego 94. urodziny. Czego będziemy życzyć mis­tr­zowi Pol­s­ki? Na pewno majs­tra, Pucharu Pol­s­ki, wygranej w jubileuszowym meczu i braku kon­tuzji. Ty też możesz oso­biś­cie złożyć życzenia Kole­jor­zowi. Jak?

Każdy kibic może wysłać na adres [email protected] życzenia, które zostaną zmon­towane w 94-min­u­ty filmik. — Pomysł na umożli­wie­nie składa­nia fil­mowych życzeń zrodz­ił się po pre­mierze spo­tu „Moc­ni Razem” w lutym tego roku — mówi Woj­ciech Ter­piłows­ki, kierown­ik Dzi­ału Pro­mocji i Reklamy Lecha Poz­nań. - Jego prze­wod­nim moty­wem są kibice Lecha, to o nich i dla nich pow­stał ten film. Dlat­ego chcielibyśmy odd­ać im głos i zachę­cić do przesyła­nia włas­nych nagrań. Mogą to być filmy nakrę­cone choć­by tele­fonem komórkowym, liczy się tylko ich treść i hasło „Moc­ni Razem”. Liczymy, że dzię­ki temu pow­staną najdłuższe fil­mowe życzenia urodzi­nowe dla Kole­jorza — dodaje.

Co ważne, życzenia muszą być zakońc­zone hasłem “Moc­ni Razem”. Wszys­tkie filmi­ki zostaną połąc­zone w jeden i przekazane drużynie. Ogranicze­niem jest jedynie rozmi­ar przesyłanych plików – nie mogą one przekroczyć 50 megaba­jtów. Nagrane życzenia moż­na wysyłać również bezpośred­nio ze smart­fonu czy tabletu.

Na początku roku do Inter­ne­tu trafił spot wiz­erunk­owy w ramach akcji „Moc­ni Razem”. Udzi­ał w nim wzięli kibice, kobi­ety, mężczyźni i przed­staw­iciele różnych grup społecznych. W spocie nie zabrakło odniesień do ważnych dla Lecha wydarzeń, takich jak zdoby­cie Mis­tr­zost­wa Pol­s­ki i dzi­ałal­noś­ci klubu w obszarze szkole­nia młodzieży. Film jest także ukłonem w stronę his­torii regionu, o czym świad­czy uję­cie prezen­tu­jące biało-czer­woną rozetę Pow­sta­nia Wielkopol­skiego. Autorzy nie zapom­nieli również o efek­townych oprawach meczów i ich europe­jskiej wiz­ytów­ce klubu: “do the Poznań”.

Filmi­ki z życzeni­a­mi moż­na wysyłać do momen­tu zebra­nia mate­ri­ału, który poz­woli na zmon­towanie 94-fil­mu. Doz­wolone typy plików: jpg, jpeg, png, gif, tif, tiff, mp3, mpeg, 3gp, avi, mkv, mp4, mpg, mov. Lim­it wielkoś­ci pliku to 50 MB wyslijdo.lechpoznan.pl.

źr. inf.prasowa

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.