27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
54dn.10godz.31min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Stoi na stacji Lokomotywa!

Stoi na stacji Lokomotywa!

Dzieje się przy Buł­garskiej. Pow­sta­je nowy pro­jekt „Staw­iamy Leg­endę na Stacji Buł­gars­ka”, real­i­zowany przez Lecha Poz­nań we współpra­cy ze Sto­warzysze­niem Kibiców Lecha Poz­nań oraz Spon­sorem Głównym klubu, marką Lech Pils.

Karol Klim­czak — Cieszę się, że jest to kole­j­na wspól­na inic­jaty­wa z Lech Pils i kibi­ca­mi, która wychodzi naprze­ciw oczeki­wan­iom otoczenia ludzi w Wielkopolsce. KKS jest ele­mentem tożsamoś­ci Wielkopol­s­ki. Mamy nadzieje, że wpisu­je­my się w trady­cję Wielkopol­s­ki. Każ­da Wielkopolan­ka i Wielkopolanin myśli o klu­bie i przeży­wa emoc­je związane z Lechem. Aby to unaocznić poszuki­wal­iśmy wspól­nego sym­bolu, który w sposób namacal­ny pokaże naszą kole­jową tożsamość. Wpadliśmy na wspól­ny pomysł, żeby przeprowadz­ić pro­jekt, który wyda­je się być ciekawy i poz­woli zre­al­i­zować cele. Tym pro­jek­tem jest sprowadze­nie pięknej loko­mo­ty­wy przed INEA Sta­dion. Bez współpra­cy z naszy­mi part­nera­mi nie będzie to możliwe. 

Karoli­na Kulinek-Łat­ka — Chce­my być akty­wnym spon­sorem, który robi różne rzeczy. To nie będzie pier­wsza i ostat­nia akc­ja. Chce­my postaw­ić loko­mo­ty­wę na Stacji Buł­garską. Ma być ona sym­bol­em klubu, który stoi za klubem i kibi­ca­mi. Liczy się wytr­wałość, kon­sek­wenc­ja, wiara i dąże­nie do celu. Jeśli chodzi o tę aktywację to chce­my, aby ona była sil­nie wku­pi­ona w Wielkopolsce. Loko­mo­ty­wa jest z Wol­sz­ty­na. Jej renowac­ja będzie prze­b­ie­gała u Cegiel­skiego. Każdy kibic o niej się dowie. Wykupil­iśmy edy­cję lim­i­towaną opakowań.. cala akc­ja będzie składała się z wielu kroków, ten pro­jekt jest skom­p­likowany. Jak jeden mąż chce­my, by on się ziś­cił. Akc­ja skierowana jest do kon­sumen­tów, do kibiców, którzy sto­ją za Lechem. 

Radosław Majchrzak – Nieste­ty, nie mam w rodzinie kole­jarza. Swo­je pier­wsze kro­ki, jakie staw­iałem na Lechu były na Dębcu. Ja jestem wdz­ięczny klubowi i spon­so­ra­mi, że moż­na zre­al­i­zować ten pro­jekt. Te rzeczy, które sto­ją przed nami pokazu­ją ogrom pro­jek­tu. Parowozy w Wol­sz­tynie mają swo­je specy­ficzne określe­nie. Wiemy, co chce­my. Jak nam się to uda, to będzie coś pier­wszego w Polsce, a może i Europie. To sym­bol, tożsamość, z którego się wywodz­imy. Wspól­ny­mi siła­mi będziemy to realizować. 

ejberempire

 

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Miedź Legnica - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

27/01/2023 / 18:00

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.