06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.13godz.8min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trałka: Te spotkania są inne, specyficzne

Trałka: Te spotkania są inne, specyficzne

W środę Lech gład­ko wygrał z Wisłą Kraków i wye­lim­i­nował “Białą Gwiazdę” z Pucharu Pol­s­ki. Przed star­ciem z Legią, nie było to zbyt wyma­ga­ją­cy ryw­al dla poznaniaków. 

- Czy wolelibyśmy sil­niejszego rywala? Nie odpowiem w ten sposób. Biała Gwiaz­da przy­jechała do nas z takim skła­dem, a nie innym, lecz to nas nie intere­sowało. Sku­pi­al­iśmy się wyłącznie na sobie i bez wzglę­du na okolicznoś­ci zależało nam na zwycięst­wie — powiedzi­ał Łukasz Trałka.

Defen­sy­wny pomoc­nik zaz­nacza, że nie podes­zli oni lekce­ważą­co do rywala. Młodzi wiśla­cy chcieli zapewne dobrze zaprezen­tować się tren­erowi Smudzie.- Zawsze gdy tren­er postawi na młod­szych zawod­ników, to oni chcą mu się jak najlepiej pokazać. Doskonale wiedzieliśmy, że tak dłu­go jak nie stracą bram­ki, będą wal­czyć z całych sił.

Do Warsza­wy Lech jedzie prak­ty­cznie bez napast­ni­ka. Kon­tuzjowani są Vojo Ubi­parip oraz Zaur Sada­jew. Daw­id Kow­nac­ki dopiero wraca do składu po kon­tuzji - Nie wiem jaka będzie tak­ty­ka, ale mamy dublerów i oni zastąpią tych nieobec­nych. Tak się cza­sem dzieje, nato­mi­ast zawsze musimy być w stu pro­cen­tach przy­go­towani i nastaw­ieni na walkę - zaznaczył.

Spotka­nia z Legią mają ogromne znacze­nie. Nie od dziś wiado­mo, że ten mecz elek­tryzu­je Poz­nań i Warsza­wę  - Kto by nie spy­tał, zawsze odpowiemy to samo. Te spotka­nia są inne, specy­ficzne. Nie chcę pom­pować balonu, bo każdy wszys­tko wie w tym tema­cie - zakończył

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.